Yeniliklerden Haberdar Olun

Radisson 1 First RHCA in Turkey Red Hat Guilford 2 Event 3

Eğitimler ve Sertifikasyon >> Red Hat® Sertifikasyonları

Yakın zamana kadar sadece bir Red Hat® sertifikalı sınav gözetmeni (Red Hat Certified Examiner) gözetiminde yapılabilen Red Hat® sertifikasyon sınavları (sınıf sınavları) artık uzaktan da alınabilmektedir. "Remote exam" ile ilgili Red Hat®in ilgili sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer bilişim firmalarının çoğunun yaptığının aksine tüm Red Hat® sertifikasyon sınavları uygulamalı (hands-on) sınavlardır. Bu sebepten  Red Hat sertifikaları bilişim dünyasındaki en değerli sertifikalar arasındadır.

RHCSA ve RHCE sertifikasyonları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız!

RHCE seviyesi üzerinde farklı Red Hat® sertifikasyonları da mevcuttur. Örneğin RHCE sertikasını elde ettikten sonra 5 adet daha üst seviye sınavda başarılı olmanız halinde "Red Hat Certified Archiect" sertifikasını elde etmeniz mümkündür. RHCA olduktan sonra başarılı olduğunuz her sertifika RHCA seviyesinizi arttırmaktadır. Örneğin RHCA olduktan sonra iki sınav daha geçmeniz halinde "RHCA Level 3" olunmaktadır. Elde ettiğiniz sertifikaları başkaları da Red Hat'in ilgili web sayfası üzerinden doğrulayabilmektedir.

Red Hat®in tüm sertifikasyonları ile ilgili web sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız!

Red Hat® is a registered trademark of Red Hat, Inc. and its use by Perception does not imply association or sponsorship by Red Hat, Inc.